Strojní komponenty pro lepší automatizaci

Chcete ve své firmě zlepšit či zrychlit automatizaci? Tyto komponenty vám pomůžou s vašimi problémy.

Jaké komponenty existují

V dnešní době pokud podnikáte ve sféře strojírenství asi pozorujete, že je téměř nutností mít automatizovanou výrobu. Pokud tento krok splňujete asi jste došli k momentu, kdy si říkáte jak zlepšit či zrychlit automatizaci? Produktů pro tento krok existuje na trhu spousta, od těch nejjednodušších po ty nejvíce sofistikované.

Například společnost MN-systems nabízí celou řadu produktů, které posouvají vaši automatizaci na novou úroveň. Záleží samozřejmě jakým typem výroby a strojírenství se zabýváte, ten kdo bude potřebovat například uchopovací techniku nebude nutně vyžadovat polohovací stoly s motorem.

Uchopovací technika

U tohoto typu techniky si nejprve musíme rozdělit její použití. Uchopovací techniku můžete rozdělit pro připojování nebo vyměňování nástrojů, pro různé uchopovací úkoly či pro přenos médií. Pro další automatizaci můžete využít také například lineární profilové vedení, pohybové šrouby nebo plynové vzpěry a brzdy.

Polohovací stoly s motorem

Nejprve si pojďme říct, že na výběr jsou dva základní typy. První je s krátkým typem pohonu, který má jediný ložiskový blok. Tím druhým typem je dlouhý dlouhý pohon, který je specifický tím, že má dvojici ložiskových bloků. Ještě existují dvě velikosti kratší verze motorizovaných lineárních stolů. Tyto stoly mají délku zdvihu 24 mm a 30 mm. Průměr vodících tyčí MPT2408 je necelých 8 mm, zatímco u MPT3012 je to 12 mm. Ve srovnání s tímto, delší verze motorizovaných lineárních stanic MPT5008 a MPT7512 mají příslušné délky zdvihu 50 mm a 75 mm. Stejně jako u kratších pohonů mají jsou průměry stejné a to 8 mm.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4