Nechte se inspirovat tím, jak vypadají ve Zlíně luxusní rodinné domy

luxusní rodinné domy

Nemusíte si stavět milionovou vilu pro to, aby vypadala luxusně. Vyberte si prvky, které se vám na skutečně drahých domech líbí a implementujte je do svého budoucího obydlí, aniž byste u toho zbankrotovali. Fotografie realizace zvaná luxusní rodinné domy poskytla firma Thermont, která se zabývá stavbou hliníkových fasád, prosklených budov, oken a dveří.

Luxusní rodinné domy mají: skleněné fasády kde to jen jde

Aby působily ještě větší a vzdušnější, než ve skutečnosti jsou, využívají architekti výhod prosklených panelů při tvorbě struktury domu. Ať už jde o nosné stěny, vnitřní prosklené místnosti, nebo stropní prvky. Velmi dobře působí prosklená místnost na kraji domu, například v podobě zimní zahrady.
Pokud se vám představa zimní zahrady nelíbí, projednejte se svým projektantem možnost vytvoření jedné stěny ve společenské místnosti ze skleněné a hliníkové fasády, či střešní okno v kuchyni. Tento jednoduchý prvek zvýší celkový dojem z domu a umožní vniknutí přirozeného světla do místnosti.

Luxusní rodinné domy mají: zapuštěný bazén, či vířivku

Nejde jen o to mít na zahradě bazén. Ten pravý luxusní vzhled spočívá právě v jeho zapuštění do země. Přece se nebudete nešikovně škrábat do studeného bazénu, který ještě k tomu je velmi malý. Jakmile jej zapustíte do země, nejen že máte z dálky kontrolu nad tím, co se tam děje, ale každý, co do něj omylem spadne může snadno vylézt ven.

Luxusní rodinné doma mají: kovové detaily

V interiéru i exteriéru, od nohou nábytku po dekorace na stěnách, kovové prvky dávají zajímavý kontrast materiálu se sklem. Jako třetí materiál je nejtypičtější dřevo a dohromady vytvářejí image luxusních hotelů a lázní.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.